Polepšovna ducha v Řeži

Husinec - Řež
Partnerské místo pro firemní akci u Prahy. 

Soukromá firemní akce kousek od Prahy

Polepšovna ducha je venkovní areál s posezením, výčepem a občerstvením se spoustou možností zábavy. Pro Noční bojovku je to ideální místo, protože se nachází přímo u lesa. Pokud tedy uvažujete o soukromé, nebo firemní akci s Noční bojovkou a chcete se vyhnout ruchu velkoměsta, Polepšovna ducha je skvělá volba. Nachází se ve vesnici Řež, kousek za Prahou.

Vyznačení přesné polohy v mapě je zde.

Unknown.jpeg
Image

Už jsme realizovali více jak:

20 bojovek

ve firmách

Noční bojovka v Polepšovně ducha

Akce probíhá takovým způsobem, že společnost je usazena u venkovnch stolů. Probíhá občerstvování a volná zábava. Během toho však postupně skupinky o velikosti 2-7 osob odchází na lesní trasu Noční bojovky, která startuje přímo v areálu. Intervaly mezi skupinkami jsou obyčejně 5 minut. Trasa je dlouhá přibližně 1 km a jedná se o okruh, takže se účastníci vrací zase zpět na stejné místo. Takto se postupně všichni na Noční bojovce prostřídají a následně sdílí své zážitky. Po akci je možné domluvit hromadné focení se strašidly.

Webové stránky areálu
2021-07-31.jpg
Vše záleží na domluvě a především na velikosti vaší společnosti. Je možné si zarezervovat pouze několik stolů, nebo celý areál. Cenová nabídka se bude tvořit dle vašich požadavků a je tedy na dotaz. V tomto místě bohužel není možnost ubytování.
V případě zájmu nás kontaktujte
6002838ab036b10c963b386bb917f7eb_t_IMG_9975.jpg