Noční bojovka pro firmy

Zpestřete firemní akci Noční bojovkou. 

Nabízíme Noční bojovku k využití na firemním teambuildingu. 

Kde je možné pro vás Noční bojovku uspořádat?

Pro uspořádání akce je potřeba vhodné prostředí, nejlépe les. Noční bojovka je tedy vhodná pro firemní akce, které se konají např. v restauracích, nebo v hotelech v blízkosti lesů, nebo v areálech s velkými parky.  Připravíme trasu v místě vaší firemní akce, nebo ji pro vás uspořádáme na některé z námi využívaných lokalit.

Noční bojovka se hodí na akce, jako jsou :

  • Firemní večírek v restauraci v blízkosti vhodného prostředí pro bojovku.
  • Vícedenní firemní školení v hotelu, který je v blízkosti vhodného prostředí pro bojovku. Noční bojovka je ideálním zpestřením firemního víkendu.
  • Svatby, soukromé oslavy. Různé farmy, penziony a jiné areály, kde se tyto akce konají, často disponují vhodným prostředím pro uspořádání Noční bojovky.

Není nutné, aby se na Vaší akci nocovalo. Na jaře, nebo na podzim, je venku již brzy tma. A proto je možné bojovku stihnout pouze za večer. Pokud tedy máte naplánovaný např. firemní večírek v restauraci, která je hned u lesa, je možné si Noční bojovkou akci zpestřit.

Připravíme vám nabídku na míru, přizpůsobíme se. Napište nám vaše požadavky. Především, kde si přejet akci uspořádat, pro kolik lidí a o jaký druh akce se jedná. Připravíme vám nabídku na míru.

vriskott.jpg
Image

Už jsme realizovali více jak:

20 bojovek

ve firmách

Jak probíhá teambuilding s Noční bojovkou?

Pokud projevíte o Noční bojovku zájem, vždy se vypravíme na místo akce předem podívat a přesně naplánovat, kudy trasa povede. V den akce už tedy budeme mít vše předem připravené.

Účastníky je potřeba předem rozdělit do skupinek. Velikost skupinek je na dohodě. Mělo by to však být v rozmezí 2-7 osob. Mezi skupinkami je obvykle rozestup cca 5 minut. Je tedy možné naplánovat předem harmonogram, v kolik hodin bude každá skupinka startovat.

Večer tedy může vypadat např. tak, že se účastníci baví v restauraci, nebo na hotelu, či na večírku. Jednotlivé skupinky však odchází absolvovat bojovku a poté se zase vracejí k ostatním. Postupně se tak na trase všichni prostřídají a mezitím probíhá volná zábava.

Ceník
jigsaw.jpg

Jak dlouho bojovka trvá a pro kolik osob je možné ji uspořádat?

Za jednu noc jsme schopni odbavit až 300 osob. Je však obvyklé, že pořádáme bojovku i pro akce s účastí okolo 50 osob.

Délka akce se odvíjí především od počtu účastníků a velikostí skupinek. Pokud budete např. vysílat na trasu účastníky ve skupinkách po 4 osobách, s intervalem 5 minut, a potřebujete celkem vyslat 80 lidí, bude akce trvat přibližně 2,5 hodiny.

 

maska 1.png

Máte zájem o teambuilding na Noční bojovce, ale nemáte žádnou vlastní lokalitu?

Můžete si vybrat ze seznamu námi vybraných míst, kde pro vás akci rádi uspořádáme. V takovém případě můžeme pouze připravit Noční bojovku, nebo s našimi partnery zařídit celý večer i s restaurací, nebo ubytováním.

Seznam našich vybraných lokalit a partnerů

  • brzy doplníme
Kontaktujte nás pro více informací
3jason 57.jpg