Noční bojovka

informace o akci

Jedná se o hororovou stezku odvahy, na které se tváří v tvář setkáte s největšími hvězdami kultovních hororových filmů. Vaším úkolem je pokusit se tato setkání přežít a dojít až do cíle. Na trase se pohybuje okolo deseti hororových postav – živých herců v kostýmech, kteří se budou snažit skupinku o životy připravit. Aby se účastníci uchránili, řídí se nápovědami, které si cestou přečtou.

Trasa je vyznačena světélky a bývá dlouhá přibližně jeden kilometr. Její absolvování obyčejně trvá asi 20-30 minut. Účastnit se mohou skupinky o velikosti 2 – 7 osob. Každý člen skupinky na startu obdrží jeden život. Úkolem každého je pokusit se svůj život uchránit a na trase o něj nijak nepřijít. Skupinky vstupují na trasu v několikaminutových intervalech. Na akce je potřeba se proto předem rezervovat, protože každá skupinka má svůj unikátní čas startu.

Cena vstupenky pro podzim 2024

Zakoupení vstupenky dříve než měsíc před akcí:370,- Kč/osobu
Zakoupení vstupenky v období měsíc před akcí:390,- Kč/osobu
Zakoupení vstupenky v den akce, nebo v místě startu:440,- Kč/osobu
Rezervovat

Noční bojovka je akce pro dospělé s adrenalinovým zážitkem

sestra 1.png
Image

přes 120
bojovek

jsme již realizovali

Důležitá upozornění

 

Účast na akci je na vlastní nebezpečí. Organizátor neodpovídá za jakoukoli fyzickou, psychickou, či majetkovou, či jinou újmu účastníků. Vstupem na trasu s touto podmínkou dává každý účastník automaticky souhlas. Upozorňujeme, že největší nebezpečí obyčejně představje lesní terén. Nabádáme návštěvníky k maximální opatrnosti při pohybu přes kořeny, pařezy a další lesní překážky. 

Noční bojovka není vhodná pro osoby mladší 12 let a organizátor účast těmto osobám nedoporučuje. Pokud se však děti z vlastní vůle účastnit chtějí, bude jim to umožněno v doprovodu dospělé osoby. Nemají však nijak zvýhodněné vstupné a v případě, že se po vstupu na trasu v jejím průběhu rozhodnou ze hry odstoupit, nevznikne nárok na vrácení vstupného.

Organizátor si vyhrazuje právo dle svého uvážení nevpustit na trasu osoby vykazující známky opilosti, nebo vlivu jiných omamných látek. Pokud se v takovém stavu ke startu dostaví osoby se zakoupenou vstupenkou, nevzniká nárok na vrácení vstupného.

Po trase se pohybujte plynule, volnou chůzí. Neběhejte, ani se příliš neloudejte. Vždy se snažte projít trasu tak, abyste pokud možno nedostihli skupinku před vámi, ale zároveň, aby skupinka za vámi nedostihla vás. Přispějete tak k plynulému průběhu akce a k nejlepšímu zážitku všech účastníků.

Ruka

Nejčastější dotazy

 • Mohu si po cestě svítit baterkou?

  Vlastní baterku, ani jiný zdroj světla, používat nelze. Trasa je vždy dobře vyznačena a vše ostatní, co je potřeba cestou vidět, bude osvětlené dostatečně.

 • Jsou postavy kontaktní?

  Ano. Většina postav se bude snažit si na vás sáhnout a odebrat vám život. Pokud se nepodaří postavě vyhnout, je potřeba tento kontakt strpět. Ze strany účastníků je však přísně zakázáno se snažit s postavou jakkoli prát, strkat do ní, nebo na ni dokonce zaútočit. Jedná se o hru a ublížit nikdo nikomu nechce. Pokud by k něčemu takovému došlo, skupinka bude okamžitě ze hry vyloučena.

 • Potřebuji nějaké zvláštní vybavení?

  Rozhodně doporučujeme pevnou obuv, dlouhé rukávy a nohavice. Ne vždy vede trasa po zpevněných cestách. V letních měsících také doporučujeme vybavit se repelentem proti klíšťatům. Žádné další speciální vybavení však potřeba není.

 • Mohu se s postavami na trase vyfotit?

  Ano, to je možné. Doporučujeme si však předem připravit a nastavit zařízení. Blesk, otočení obrazovky apod. Tyto věci obvykle proces pořízení fotky velice zdržují a hrozí, že vás dostihne skupinka, která jde po trase za vámi a zkazí jí to zážitek. Pořízené fotky či videa je možné volně zveřejňovat. Budeme dokonce rádi, pokud nás označíte #nocnibojovka

 • Mohu na akci přijít k úrazu?

  Bohužel, nedá se to vyloučit. Nebezpečí úrazu hrozí kvůli podmínkám, za kterých se akce koná. Tedy ve tmě, v lese. Hrozí nebezpečí úrazu o přehlédnutý pařez, kořen, větev apod. Je tedy potřeba se chovat na trase odpovědně k sobě samému. Především nedoporučujeme zběsilý běh do tmy mimo vyznačenou trasu, kde skutečně popsané nástrahy vždy čekají. Především proto každý účastník vstupem na trasu automaticky souhlasí s účastní NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ.

 • Mám-li vytvořenou registraci pro svou skupinku, mohu do ní dodatečně přidat další osoby?

  Ano, to není problém. Maximální celková velikost skupinky by však neměla přesáhnout její maximální kapacitu 7 osob. V případě přibrání dalších osob do skupinky, stačí tyto osoby přivést ke startu, kde si doplatí vstupné. To bude obvykle o něco dražší, než v případě předem registrovaných osob. Cena je určitě pro každou akci zvlášť.

 • Koná se akce i za špatného počasí?

  Akce se vždy koná téměř za každého počasí. V případě běžného deště, i sněhu. Organizátor však může akci odložit na jiný termín v případě bouřky, opravdu silného deště, nebo větru, dle vlastního uvážení.
 • Docházíte skupinku?

  Trasu Noční bojovky procházejte plynule a snažte se dlouho nezdržovat na jednom místě. Berte ohled vždy na skupinku za vámi, která je vždy nedaleko, a určitě si nepřeje vás doběhnout.
 • Co se stane když přijdu o všechny životy?  Pokračujete po trase až do konce a všeho se stále účastníte. Až v cíli se dozvíte, co se s vámi stane.