Restaurace U krále Václava IV.

Praha - Kunratický les
Partnerské místo pro firemní akci v Praze. 

Ideální místo pro vaši firemní akci

Restaurace u Krále Václava IV. je skvělým prostředím pro váš teambuilding s Noční bojovkou. Nachází se přímo v Kunratickém lese na Praze 4, nedaleko Thomayerovy nemocnice a zařízení IKEM. K dispozici je rozsáhlý venkovní areál s kapacitou až 220 míst. V nabídce je několik druhů čepovaných piv, speciality z grilu i osvěžující letní drinky.
     K tomu klasická restaurace se 40 místy, ve které se vaří moderní česká kuchyně s tradičními kořeny. 

Vyznačení přesné polohy v mapě je zde

DIdGp5.jpeg
Image

Už jsme realizovali více jak:

20 bojovek

ve firmách

Jaké jsou možnosti soukromé akce?

Akce probíhá takovým způsobem, že společnost je usazena v restauraci, nebo u venkovnch stolů. Probíhá občerstvování a volná zábava. Během toho však postupně skupinky o velikosti 2-7 osob odchází na lesní trasu Noční bojovky. Intervaly mezi skupinkami jsou obyčejně 5 minut. Trasa je dlouhá přibližně 1 km. Po projití trasy se lidé zase vrací na svá místa. Takto se postupně všichni na Noční bojovce prostřídají a následně sdílí své zážitky. Po akci je možné domluvit hromadné focení se strašidly. 
ba78f147-ea33-4335-9801-21b0e228ba4f.jpg
Pokud jste menší společnost, je možné si v areálu pouze zarezervovat několik stolů. A pokud je vás více, je možné pro vás uzavřít vnitřní restauraci, nebo i celý areál. Doplňkovými službami v nabídce jsou catering, nebo menu na objednávku. Vše je na domluvě a cenová nabídka bude tedy individuální dle vašich požadavků a představ.

Webové stránky restaurace
V případě zájmu nás kontaktujte
429f543c-0155-40e8-a8f4-ddf80e8e8bba.jpg