Dětská bojovka

Pohádková trasa přizpůsobena nejmenším
Kromě hororových nočních bojovek, určených mládeži a dospělým, pravidelně pořádáme také pohádkové stezky pro nejmenší děti. Tento druh akce pořádáme vždy před hororovou Noční bojovkou. Děti se setkávají s tradičními, ale i s moderními pohádkovými postavami. Pomozte Sněhurce najít trpaslíky, setkejte se se Shrekem, hledejte ztracený pirátský poklad, poraďte Karkulce, jak se vypořádat s vlkem.. Postavy jsou na děti hodné a mají pro ně připraveny různé zábavné úkoly. Z trasy si děti mohou odnést suvenýr ve formě fotky s každou postavou a i různé odměny, pokud se jim podaří plnit úkoly u postav na trase. 

Tyto akce obvykle pořádáme za denního světla a vždy se snažíme, aby bylo možné trasu projet i s kočárkem. Dáváme si záležet na kvalitě kostýmů, některé si sami šijeme. Postavy na trase tak vypadají opravdu krásně. Úkoly jsou jednoduché, ale zábavné. Snažíme se, aby si děti stezku opravdu užili. 

Jak akce probíhá?
Na trasu vás budeme vysílat ve skupinkách, v intervalech 3 - 5 minut. Projít trasu trvá přibližně 30minut.
Děti mohou jít samotně, nebo můžete vyrazit s nimi. Minimální počet osob ve skupině je 2, maximální 7.

!!!REGISTRACE PŘEDEM NUTNÁ!!!
Vaši skupinku zaregistrujte v rezervačním systému, ve kterém si také vyberete čas vašeho startu. Po registraci provedete platbu vstupného, dle uvedených instrukcí a obdržíte kód, kterým se prokážete na startu.

VSTUPNÉ
220,- Kč za osobu. Cena je jednotná pro děti i dospělé. Děti do 3 let zdarma. 
fd.jpg

Máte zájem o pohádkovou trasu?

V rezervačním systému naleznete seznam všech plánovaných bojovek. Jak hororových, tak i pohádkových. V případě zájmu jsme však schopní pro vás připravit pohádkovou bojovku i soukromě. 

Rezervovat
shrek.jpg