Čarodějnická bojovka v Hradci Králové

30. 4. 2024 - Stříbrný rybník

Hororová noční bojovka

Pohádková dětská stezka plná zážitků. Vyšlete děti ve skupince na lesní trasu, na které se setkají s postavami z moderních i tradičních pohádek.

Co na vás čeká?
Jedná se o zhruba půlhodinovou procházku po vyznačené stezce. Na trase čekají živé postavy v kostýmech, které mají pro děti připravené různé hry a úkoly a nebudou děti nijak strašit. S každou postavou je možné se vyfotit.
Pomozte Sněhurce najít trpaslíky, setkejte se se Shrekem, hledejte ztracený pirátský poklad, poraďte Karkulce, jak se vypořádat s vlkem.

Jak akce probíhá?
Na trasu vás budeme vysílat ve skupinkách, v intervalech 3 - 5 minut.
Děti mohou jít samotné, nebo můžete vyrazit s nimi. Minimální počet osob ve skupině je 2, maximální 7.

!!!REGISTRACE PŘEDEM NUTNÁ!!!
Vaši skupinku zaregistrujte v rezervačním systému, ve kterém si také vyberete čas vašeho startu. Po registraci provedete platbu vstupného, dle uvedených instrukcí a obdržíte kód, kterým se prokážete na startu.

VSTUPNÉ
Uvedené ceny jsou za jednu osobu. Cena se liší podle období, ve kterém vstupenku zakoupíte. Platí pravidlo - čím dříve provedete rezervaci, tím levnějí vstupenka bude:
350,- Kč v I. fázi předprodeje, déle než měsíc před akcí
380,- Kč ve II. fázi předprodeje, méně než měsíc před akcí
440,- Kč na osobu v den akce na místě, pokud zbylo volné místo.
¨
MÍSTO STARTU:

Stříbrný rybník, start bude umístěn v lese ze zadní strany kempu. Autem nepřístupné. Pro ujištění o umístění startu doporučujeme kliknout na odkaz do mapy. 
Odkaz do mapy
stopa 1.png