Mladá Boleslav

4. 5. 2024 - park Radouč

HOROROVÉ DOBRODRUŽSTVÍ V HLUBINÁCH LESA

Vstupte do světa, kde se hororové scény stávají skutečností. Připravte se na setkání s temnými silami, únik ze spárů slavných maskovaných vrahů, tanec s šíleným klaunem a mnoho dalšího. 

Čeká na vás vzrušující zážitek plný napětí, akce, nezapomenutelných okamžiků a spoustou zábavy. 

PRŮBĚH AKCE
Jedná se o přibližně 1 km dlouhou lesní trasu vyznačenou světélky, na které se setkáte s živými herci v kostýmech hororových postav a dalšími nástrahami. 

Účastnit se mohou skupinky o velikosti 2-7 osob, které budou startovat v několikaminutových rozestupech. Všichni členové skupinky dostanou na startu jeden život. Za pomocí odvahy, strategie, důvtipu a někdy i vlastního obětování, se pokusíte o přežití co nejvíce členů vaší skupinky. 

!!!REGISTRACE PŘEDEM NUTNÁ!!!

Vaši skupinku zaregistrujte v rezervačním systému, ve kterém si také vyberete čas vašeho startu. Po registraci provedete platbu vstupného, dle uvedených instrukcí a obdržíte kód, kterým se prokážete na startu.

VSTUPNÉ
Uvedené ceny jsou za jednu osobu. Cena se liší podle období, ve kterém vstupenku zakoupíte. Platí pravidlo - čím dříve provedete rezervaci, tím levnější vstupenka bude

350,- Kč v I. fázi předprodeje, déle než měsíc před akcí
380,- Kč ve II. fázi předprodeje, méně než měsíc před akcí
440,- Kč v den akce, na místě.

MÍSTO STARTU
park Radouč, naproti skate parku. Ulice 5. května, Debř.
Podívejte se odkaz do mapy

ÚČAST NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ
Akce není vhodná pro děti do 12 let a pro těhotné ženy. Hrozí nebezpečí pádu způsobené lesním terénem. Vždy dodržujte pokyny pořadatele, které obdržíte na startu.
 
stopa 1.png